SEK CENTRUM
Szkoła Podologii SEK

Pierwsza Policealna Szkoła Podologii w Polsce. Wyróżnia nas doświadczenie, program zajęć oparty na europejskim standardzie wykonywania zawodu. Zdobądź zawód skutecznie rozwijający się na rynku polskim. Pielęgnacja stóp to nasza pasja...

Dołącz do elitarnej grupy przyszłych specjalistów, wyróżnij się na rynku pracy, zdobywaj nowe możliwości, doświadczenie i wiedzę.

Wrastający paznokieć

Wrastający paznokieć (łac. unguis incarnatus) to dolegliwość, która występuje, gdy krawędź paznokcia wrasta w wały wokół paznokcia, powodując ból, zapalenie i infekcję. Przyczyny wrastających paznokci mogą być różne, ale najczęściej wynikają z niewłaściwej pielęgnacji paznokci lub zaburzeń biomechanicznych stóp.

Ośrodek Podologiczny Kłodzko

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób borykających się z problemami stóp, powstał ośrodek skupiający zespół specjalistów z wieloletnią praktyką, która pozwoliła wypracować własne procedury zabiegowe...

Ośrodek Podologiczny Jelcz-Laskowice
Ośrodek Podologiczny Jelcz-Laskowice

Ośrodek w Jelczu Laskowicach to prężnie rozwijający się gabinet. 

Świadczymy w nim podstawowe usługi w zakresie zabiegów podologicznych jak i szerokie konsultacje.

Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny, także mogą mieć Państwo pewność, że uzyskacie kompleksową pomoc.

Adres: 

ul. Bożka 47B

50-220 Jelcz-Laskowice

Rejestracja tel.: 889-000-779

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl